zakázková výroba

1, konzultace a návrh

Pokud máte vlastní představu, společně ji zrealizujeme. Pokud ne, poradím Vám. To vše může probíhat i online přes telefonát nebo e-mailem. Vytvoření návrhu šperku je v případě realizace u Alianas darma.

inspirace

2, Stanovení rozpočtu

Cenu šperku určuje materiál, popřípadě kameny a způsob využité technologie. Primárně pracuji s přírodními drahokamy - fazetovanými nebo surovými. Stanovíme si celkovou částku finálního šperku a dobu dodání. Pokud je pro Vás vše v pořádku, začínáme se samotnou výrobou.

3, Platba zálohy

Po stanovení finální částky a odsouhlasení zákazníka je třeba složit zálohu, která činí 50% ze stanovené sumy. Formou e-mailu, nebo v případě osobní schůzky, zašlu platební informace.

realizace

4, Samotná výroba

Samotná výroba je realizována mnou, nebo našimi zlatníky. Konzultace ohledně postupu výroby je nezbytná k nejpreciznější a nejkvalitnější realizaci šperku. Vyrábíme šperky ručně nebo pomocí 3D modelace a odlévání.

5, doplacení a předání zákazníkovi

Běžná doba výrobu je 1 - 3 týdny od složení zálohy. Hotový šperk je možno předat osobně, nebo vám jej zašlu v pojištěné zásilce (stejně jako objednané šperky na e-shopu). Šperk obdržíte v dárkové krabičce s certifikátem pravosti drahokamu a s dokladem o prodeji.